Enjoy Livin' - Toti impreuna =)
Un forum unde ne adunam toti si ne simtitm bine!
Lista Forumurilor Pe Tematici
Enjoy Livin' - Toti impreuna =) | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ENJOY LIVIN' - TOTI IMPREUNA =)

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sexy_andrea2006 24 ani
Femeie
24 ani
Sibiu
cauta Barbat
27 - 53 ani
Enjoy Livin' - Toti impreuna =) / Jocuri / Ce ai face daca te-ai trezi langa persoana de deasupra ta? Moderat de Alle, Lost_In_My_Sweet_Dreams, sarah chan
Autor
Mesaj Pagini: 1
sarah chan
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 139
are un nume cam lung dar explica totul... fiecare user spune ce ar face daca s-ar trezi langa cel care a postat inaintea lui...eu sunt prima deci nu am ce zice...^_^

_______________________________________
We all have an angel that takes care of us


pus acum 14 ani
   
TiMy..
Membru

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 91
Daca mas'i trezi langa tine..hmm cred ca tea'si saluta si asi incepe o discutie asi incerca sa te cunosc mai bine

_______________________________________
Fallen angel...you are here for save my fuc*ing world?.. I still can't see you dark intention.. your feeling for me.. But now i can see i can realy see you are belong to me..only me.

pus acum 14 ani
   
sarah chan
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 139
Daca m-as trezi langa tine prima data te-as intreba cum de am ajuns eu in patul tau sau tu intr-al meu

_______________________________________
We all have an angel that takes care of us


pus acum 14 ani
   
TiMy..
Membru

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 91
Da si asta..Am uitat

_______________________________________
Fallen angel...you are here for save my fuc*ing world?.. I still can't see you dark intention.. your feeling for me.. But now i can see i can realy see you are belong to me..only me.

pus acum 14 ani
   
Lost_In_My_Sweet_Dreams
Moderator Şef

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 137
Daca m-as trezi langa tine probabil ca as incepe o lunga discutie pentru a te cunoaste mai bine iar dupa aceeea probabil ca te-as invita la suc sau o ciocolata calda in semn de prietenie.

_______________________________________
,•’“’•,’•,,•’,•’“’•,`’•,,•’,•’“’•,’•,*,•’•’“’•,.*.*
Raindrops falling from heaven
It's raining on my heart
♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥♥§♥

pus acum 14 ani
   
TiMy..
Membru

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 91
Daca m'asi trezi langa tine probabil ca asi incepe sa discut cu tine o gramada de chesti despre animeuri sau despre alte chesti interesante. Dupa te'asi scoate in oras si ti'asi arata imprejurimileti'asi face cunostinta cu cei mai buni prieteni care sant si ei interesati de  animeuri.

_______________________________________
Fallen angel...you are here for save my fuc*ing world?.. I still can't see you dark intention.. your feeling for me.. But now i can see i can realy see you are belong to me..only me.

pus acum 14 ani
   
Alle
Moderator

Din: Constanta
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 186
Daca m-as trezi langa tine te-as intreba cum de ne-am intalnit, apoi as incepe o conversatie lunga ca sa ne cunoastem mai bine.

pus acum 14 ani
   
sarah chan
Moderator

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 139
daca m-as trezi langa tine as lasa cunoscutu laoparte... acum am chef de bataie cu perne

_______________________________________
We all have an angel that takes care of us


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la